Sunday SYSTEM™

Společnost AmTech vyvinula systém konstrukcí, který je základním kamenem našich staveb. Jedná se o pokrokovou technologii 21. století, která má své uplatnění i na českém trhu v oblasti stavebnictví. Samotná technologie výroby dává do popředí kvality stavebního materiálu , jakým je kov. Ten je základem i pro stavební technologii SUNDAYsystem. Díky svým stálým a neproměnlivým funkčním vlastnostem , systém zaručuje pevnost, stabilitu a preciznost provedení s technologickou přesností strojní výroby. Tudíž tak dochází k eliminaci působení lidského faktoru.

Tepelnou stálost a pohodu nejen konstrukce ale i samotného bydlení zabezpečuje interní složení a výplň zdí , jak obvodových tak vnitřních. Správným uspořádáním tepelně – izolačních vrstev se SUNDAYsystem dostává až k hodnotám tepelného odporu R = 7,5 čímž tepelné ztráty vykazují spodní hodnoty pasivního bydlení /0,14 Wm²/. Uvedené parametry se liší dle provedení typu skladby jednotlivých tepelně-izolačních vrstev. Dosažením skvělých parametrů , pro nás vůbec neznamená ukončení vývoje a tím i zvýšení úspor jak pro naše klienty tak pro globální ekosystém. Naši experti nadále pracují na zvýšení tepelného odporu naších staveb až k astronomickým hodnotám, kde tepelný odpor se bude pohybovat až do hodnoty R = 11. Samozřejmostí , pro nás je nadstandardní vybavení bydlení už ve standardní ceně.

Stupnice
Škála energetické náročnosti domů. © EkoWATT

Klientovi kromě kompletního servisu od A-Z pořizujeme inteligentní rekuperační jednotku , řízenu logickou jednotkou – panelem, zabudovaným ve zdi, čímž se obsluha a programovaní stává snazším a pohodlnějším. Kromě jiného , rekuperační jednotka zabezpečuje stálé a intenzivní větraní celého objektu se zpětným získáváním tepelného potenciálu zbytkového tepla, čímž dochází k úspoře „Q“ až 2,7 kW/h /v zimě/. Bydlení se tak pro rodinu stává čerstvým a ekonomický nenáročným „přístavem“. V létě díky rekuperaci, snižuje ba úplně eliminuje potřebu klimatizace.

Spotřeba

Naše společnost s použitím precizních eko-technologií tak v nemalé míře šetří v budoucnu vysoké náklady na bydlení. Díky skvělým pořizovacím nákladům, společnost nepociťuje adekvátní konkurenci v této oblasti. Toto je jen zlomek toho , co všechno přináší SUNDAY system naším klientům. Díky státním dotacím na jednotlivé eko-technologie, si tak náš klient může náklady výrazně snížit. Návratnost investic i bez státních dotací je do 10-ti let, čímž se naše nabídka stává stále příznivou i pro ty , kteří chtějí bydlet a nepřeplácet.

Sunday SYSTEM:

Aktuality:

Prozatím není k dispozici žádná aktualita.

Stavby SUNDAYsteel s.r.o.
Envelope