Finance

Finance
Finance jsou hlavním faktorem v rozhodovaní. Už naše babičky  říkávaly, že "nejsme tak bohatí, abychom jsme si mohli dovolit levné věci"...  U staveb naší společnosti to platí doopravdy. Svým klientům ručíme, že všechny materiály, které jsou užity při realizaci staveb, jsou prvotřídní co se týče kvality i ekologie. Rovněž jsme mysleli na to, abychom  pokryli potřeby co největšího počtu společnosti.

Tak jak pro nás je důležité stavět, tak pro Vás je důležité bydlet. I na to naše společnost myslela a nezapomněla na ty, kteří chtějí bydlet nadstandardně a za skvělou cenu. Proto jsme nastavili poměr ceny a kvality tak, aby kvalita nikdy nebyla na úkor ceny. Naším klientům se snažíme vyjít vstříc při dojednávaní ceny o dílo.

Mysleli jsme taky na sociálně znevýhodněné , jakými jsou svobodné matky s dětmi, senioři a začínající mladé rodiny. I pro ně máme zpracovány dotační programy- jak samotnou naší společnosti, tak i při vyřizovaní a čerpáni státních dotací. U nás je každý klient seberovným partnerem a proto v rámci přátelských vztahů, zdarma vyřizujeme hypotéku na bydlení, zvýhodněné komplexní pojištění jak staveb tak i rodiny. To všechno u nás, zdarma a "all inclusive". Návratnost vložených investic se tak stává efektivnější a rychlejší.

Sunday SYSTEM:

Aktuality:

Prozatím není k dispozici žádná aktualita.

Stavby SUNDAYsteel s.r.o.
Envelope